Fitness Webshop
2012. május 18., péntek - Erik, Alexandra névnapja van.
Legyen a FitVideo.hu a kezdőlapom!
Bejelentkezéselfelejtett jelszó
Emlékezzen rám
REGISZTRÁLJ!
...még több ingyenes funkció!
111 edzés16372 regisztrált tag


Fitt Mama torna
További óratípusok:
Kapcsolódó edzők:
Andrejszki Heni
2000-2004 Semmelweis Egyetem Testnevelési és Sporttudományi Karán testnevelő; Semmelweis Egyetem, Egeszségtudományi Kar: Gyógytornász
Boja Sára
2004-2008 SOTE Gyógytornász szak; 2004 Fitness Company Step edző; 2005 Fitness Company Pilates edző; 2006 IWI Személyi edző; 2006 Fitline Education Step dance
A terhesség alatti torna nagyon fontos, hiszen hozzásegít a könnyebb, rövidebb vajúdáshoz és szüléshez, segíti a szülés utáni regenerálódást, és hamarabb visszanyerhető a kívánt fizikai állapot.
Az áldott hónapok alatt a nők gerince, hátizmai, ízületei és szinte az egész teste fokozott igénybevételnek van kitéve, ezért fontos a rendszeres mozgás. A speciálisan kismamáknak kialakított gyakorlatok segítségével csökkenthetők a panaszok, melyek a kicsi kihordása közben felmerülnek. Fontos még, hogy olyan izomcsoportok is erősítésre kerülnek, amelyeknek a szülés közben lesz fontos szerepük (gát, medence, gerinc izmai). Nem beszélve a légző gyakorlatokról, amik szintén a könnyebb szülést segíthetik elő. A rendszeres mozgás csökkentheti még a depressziót, a stresszt, szorongást is, amik gyakori problémák a kismamák esetében.
Ízelítő egy edzésünkből:
Napi WebShop ajánlatunk
Az edző válaszol
Timi levelesládája
Sporttáplálkozás
Válaszol: Szalka Andrea és Kovács Attila
Kérdezd szakértő edzőinket bármilyen fitnesz témával kapcsolatban
Válaszol: Ádám Tímea
Zumbáról, mozgásról, táncról, érzésekről, főzésről, női dolgokról kérdezhetitek Timit.
Válaszol: Silye Gabriella
Fogyással, optimális táplálkozással, emésztőrendszeri problémákkal kapcsolatban kérdezzétek Gabriellát!
Blogok
Az élet egy edző szemével
- Szalka Andi blogja
Új szenvedélybetegség!
Ötletek, jótanácsok, okosságok a sportos életmódhoz
- Edzőbá' megmondja
Kovács Attila blogja
Vega, vagy nem vega?
ZUMBA - életem projektje
- Ádám Tímea blogja
Vallomás
Azt meséltem már, hogy...
- Az élet mágiája blog
Kovács Debi blogja
Csend
Follow FitVideo on Twitter
Május 2012
H K Sze Cs P Szo V
30 1 2 3 4 5 6
7 8
9
10 11 12
13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3
jelmagyarázat
 
 
Stratégiai partner



T-Home
 
Kiemelt szakmai partnerek
SportTáplálkozás
IWI
 
Együttműködő partnereink
BSI
Hajóbérlés - PrimaYacht & Holiday
AquaWorld